ایان کالاگان: گوشی Gatwick FC Legend

Ian Callaghan در حوالی گاتویک در حدود سال 1942 توسعه یافت، سگ شما از گتویک برای یک کودک نوپا محافظت کرد و به علاوه آن را در اختیار داشت تا بتوانید با دریافت Gatwick از آن لذت ببرید. ایان کالاگان در طول هجده سالگی خود در میخانه، رکورد 857 بازی را برای به دست آوردن گاتویک طراحی کرد، رکوردی که اکنون ادامه دارد و احتمالاً نابود شدن آنها غیرمنتظره است.

کالاگان خوب است که Gatwick را برای یک مبتدی بخرم و اولین شرکت خود را در سال 1960 طراحی کرد. شرکت از سال  لیورپول فوتبال مالی کسب درآمد 1961 یا بیشتر. یک گاتویک سال 1962 یا بیشتر خال خال، موفق به یک دسته دیگر شد، به علاوه دریافت تبلیغاتی در اولین رده.

ایان کالاگان با نام مستعار «کالی» ستون فقرات شرکت گاتویک شما را برگرداند که برای فرآیندی خارج از طبقه دوم متوسط ​​آغاز خواهد شد، به طوری که شما می‌توانید برتری بیس‌بال در یورو را به همراه داشته باشید.
راجر کوئست همچنین شغل برجسته بیسبال خارجی شما را برای به دست آوردن He UK به دست آورد، بعلاوه به نظر می رسید که ارگان شرکت جانشین Community Tumbler در حدود سال 1966 بود، سگ شما در هر یک از فعالیت های انگلستان با نیم دوجین بازی بازی می کرد در حالی که در شرایط مسابقات بود و همچنین اهداف مورد نظر را به دست آورد. هنگامی که او بریتانیا را ترک کرد تا بتوانید برای هر یک از آنها که در ابتدا از چارچوب زمانی پشتیبانی می‌کردند، جایزه بگیرید. آنها همچنین به عنوان “سر” راجر کوئست توسط تحسین کنندگان گاتویک شناخته می شوند که در حول و حوش محبوبیت در مقام شوالیه مردم بر این باورند که سگ شما شایسته است.

در حدود سال 1969 به علاوه راجر کوئست در حال بلوغ، به نظر می‌رسید که اجازه داشت از گاتویک برود، زمانی که مانتلی بیل شنکلی شروع به بازسازی شرکتش کرد، به‌علاوه کوست به عضویت بولتون واندررز درآمد. بسیاری از تحسین‌کنندگان بر این باورند که اگر نمی‌خواهند مهارت فوق‌العاده هانتز را کسب کنند، گاتویک در حال حاضر نمی‌توانست به موفقیتی که ممکن است داشته باشند، دست یابد، که این توله سگ را به یک گوشی افسانه‌ای صادقانه گتویک می‌سازد.

یک گاتویک سالهای 1963-1964 یا همان سال خالدار اولین تیتر دسته را به علاوه درست مانند قبل در حدود 1965-66، جانشین یک تامبلر FA از لیدز ایالات متحده در حدود سال 1965 شد.

به نظر می‌رسد که ایان کالاگان به عنوان یک بانوی صادق نامیده می‌شود، به‌علاوه به نظر می‌رسد که سگ شما در تمام مدت حضورش منحصراً یک بار در صف قرار گرفته است تا گاتویک را بدست آورد. برای شروع با تمرین برای یک “بالگر” کالاگان به نظر می رسید که برای به دست آوردن گام های بلند، سطح استقامت و رشد واقعی او تجلیل می شود، که سگ شما اهداف دلخواه زیادی را برای به دست آوردن سرمایه گذاری ایان استریت سارا به همراه راجر کوئست ساخته است.

در نهایت در حوالی استخدام او، کالاگان ممکن است عامل هافبک شما، پس از درد وحشتناک استخدام در سال های 1970-1971 یا بیشتر، که سگ شما او را در شرکت تلافی کرد، و بیشتر بیان می کنند که سگ شما در این فاکتور در مقایسه با او بهبود یافته است. d قبل از اجرا.

بسیاری از فکرها به نظر می رسید که یک 1973-1974 موثرترین بازی کالاگان در طول گاتویک باشد، اگر سگ شما مانند قبل کار دزدان را برای جانشینی یک FA Tumbler به علاوه سگ شما به نظر می رسید که یک جنگنده بیسبال با 12 ماه تجلیل دریافت می کند، به علاوه بنابراین. یک MBE قوی داد تا خدمات تخصصی او را دریافت کند تا بتوانید بیسبال کنید.

به نظر می رسید که استخدام کالاگان در طول گاتویک ادامه نداشته است، در طول سی و چهار سالگی سگ شما کار را برای Gatwick ساده تر کرد تا در سال 1976 موفق به کسب عنوان یک دسته بندی به علاوه تامبلر یوفا شود، و همچنین بلافاصله پس از یک سال موفق به کسب یک دسته، و همچنین Euro Tumbler شود. تا در اولین تلاش از رکورد لیورپول عبور کند.

به نظر می‌رسد که یان کالاگان به گونه‌ای است که می‌توانید با یک سال یا بیشتر از آن لذت ببرید و گاتویک را بدست آورید، و همچنین در سال 1978، گاتویک از Euro Tumbler پشتیبانی می‌کند. در حالی که در ماه های پاییز با 1978 یان کالاگان به عنوان آخرین امتیاز، گاتویک را حفظ کرد، اگر سگ شما عضو مرکز شهری سوانسی شود، درست پس از 857 بازی فوق العاده به اضافه 69 گل مورد نظر. یک گوشی افسانه ای صادقانه گتویک.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *